MILIONOVÝ ÚDRŽBÁŘ - divadlo

MILIONOVÝ ÚDRŽBÁŘ - divadlo

Městská kultura Jindřichův Hradec vás zve na divadelní komedii 14. března od 19:00 do divadelního sálu Kulturního domu Střelnice.

Agentura Harlekýn/Erica Assouse

Séverinu opustil manžel Jean Pierre před dvaceti lety. Opuštěná a na mizině si založila vlastní vydavatelství, které teď prosperuje. Jednoho dne se tento kdysi světácký exmanžel objeví před jejími dveřmi, avšak už to není ten arogantní a cynický obchodník, ale zruinovaný muž bez střechy nad hlavou. Jean Pierre přišel, aby se omluvil, a jako nezaměstnaný se vlastně zeptal i na práci. Séverine se rozhodne dát mu šanci a nabídne mu místo údržbáře! Jean Pierre tak musí překonat svou hrdost, obléct si pracovní uniformu, vzít kartáč a kbelík a přijmout ponížení. Séverine s ním totiž zachází jako s onucí. Ale Jean Pierre není typ, který by se tak rychle poddal.

V režii Antonína Procházky, hrají Petr Nárožný, Veronika Freimanová, Zuzana Žáková / Anna Kotlíková / Karolína Vágnerová, Robert Hájek / Martin Zahálka ml., Antonín Procházka / Vasil Fridrich, Lucie Zedníčková / Štěpánka Křesťanová.

Předplatné skupiny A.

Vstupenky v pokladně KD Střelnice a na www.kultura.jh.cz.

KD Střelnice

Galerie

Informace o akci a jejím konání