DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ PODZIM 2024 - SKUPINA B

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ PODZIM 2024  - SKUPINA B

Prodej v pokladně KD Střelnice.

Stávající předplatitelé od 24. 6. 2024 do 28. 7. 2024.

Noví předplatitelé od 30. 7. 2024 do 25. 8. 2024.

Cena předplatného: Skupina B – 900 Kč / 800 Kč – dvě představení.

RŮŽOVÉ SVATBY / Peter Quilter / Strašnické divadlo

Optimistická a vtipná hra o sesterství, stárnutí, naději a o neustálých důvodech, proč se smát. A také o tom, že celý život je plný různých výzev. V režii Olgy Struskové hrají Vilma Cibulková a Michaela Dolinová.

KOMEDIE O KOMIKOVI / Luboš Balák / Divadlo Komediograf

Okresní město. V něm starý hotel. A pokoj přiměřené ceny. V tom pokoji stárnoucí komik. Stárnoucí – ale ve formě! Komik je ve formě, ale konec jeho kariéry se blíží. Stane se tak každému. Ať jste pilot nebo chirurg. Je tu doba rekapitulace, loučení a odcházení. Jak si s ní poradí? Jaký megafór vymyslí na závěr? V režii Luboše Baláka hrají Miroslav Táborský a Filip Teller.

Předplatným si zajišťujete své stálé místo v hledišti divadelního sálu Kulturního domu Střelnice v Jindřichově Hradci na danou sezónu. Předplatným vám poskytujeme slevu dle druhu představení a druhu předplatitelské skupiny. Předplatní lístek je přenosný (můžete ho darovat nebo zapůjčit). Datum každého představení s označením předplatitelské skupiny oznamujeme měsíčně plakátem „Kultura“, který Vám společně s programem kina Střelnice měsíčně zasíláme e-mailem na Vaši emailovou adresu (nebude-li na přihlášce uvedena přesně, neručíme za dodání dokumentů). Případnou změnu emailové adresy ohlaste v kanceláři Kulturního domu Střelnice(tel. 384 351 368, palkovicova@jh.cz).

Divadelní představení nejsou vhodná pro mládež do 12 let. Začátky představení v 19.00 hodin. Při pozdním příchodu na začátku představení, ale i po přestávce, ztrácí návštěvník nárok na své místo a bude usazen tak, aby co nejméně rušil průběh představení.

Změna programu vyhrazena.

Galerie

Kliknutím na datum nebo čas zobrazíte podrobnosti představení
Neděle, 25. 8. - 21:00
Divadelní sál Střelnice
Název: DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ PODZIM 2024 - SKUPINA B
Cena: od 0,00 Kč
Místo: Divadelní sál Střelnice
Masarykovo náměstí 107
377 01 Jindřichův Hradec
Zobrazit na mapě