DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ PODZIM 2022-SKUPINA B

Prodej předplatenek začíná dne 12. 7. 2022 v pokladně KD Střelnice (tel. č. 384 497 474) a potrvá do 21. 8. 2022.

Cena předplatného: Skupina B – 460 Kč / 440 Kč / 210 Kč – dvě představení

Pusťte mě ven! - Jean-Marie Chevret / Divadlo Kalich

Joce de Guérande se doma chystá na odjezd do televizního studia, neboť na programu bude přímý přenos galavečera na její počest. Už je vlastně na odchodu z bytu, téměř všechno připraveno, jen ještě musí spustit novou bezpečnostní roletu na terasu - a z vteřiny na vteřinu může být všechno jinak! A pozor, autor připravil pro Joce a hlavně pro diváky této chytré komedie skutečně překvapivý konec! V režii Sabiny Remundové, hrají Iva Janžurová a Sabina Remundová.

Příběh ze zoo - Edward Albee / Divadlo Ungelt

Když nemáte vztah k lidem, měli byste někde začít. Třeba na lavičce v Central Parku po cestě ze zoo. Inscenací, v níž do Ungeltu poprvé vstoupí renomovaný režisér Jiří Pokorný, se divadlo chce přihlásit k odkazu nejen Albeeho díla, ale také k odkazu slavné éry Činoherního klubu, v němž v roce 1965 hru Stalo se v zoo zrežíroval Jan Kačer s Miroslavem Macháčkem a Josefem Somrem. V režii Jiřího Pokorného, hrají David Švehlík a David Novotný.

Výhody předplatného

Předplatným si zajišťujete své stálé místo v hledišti divadelního sálu Kulturního domu Střelnice v Jindřichově Hradci na danou sezónu. Předplatným Vám poskytujeme slevu dle druhu představení a druhu předplatitelské skupiny. Předplatní lístek je přenosný (můžete ho darovat nebo zapůjčit). Datum každého představení s označením předplatitelské skupiny oznamujeme měsíčně plakátem „Kultura“ a na vaši adresu (nebude-li na přihlášce uvedena přesně, neručíme za jeho dodání) ho budeme zasílat včetně programu kina Střelnice. Případnou změnu adresy ohlaste v kanceláři Kulturního domu Střelnice (tel. 384 497 473, strelnice@jh.cz). Na stejnou adresu se obraťte i v případě, že by Vám materiály nebyly doručeny. Divadelní představení nejsou vhodná pro mládež do 12 let. Začátky představení v 19:00. Při pozdním příchodu na začátku představení, ale i po přestávce, ztrácí návštěvník nárok na své místo a bude usazen tak, aby co nejméně rušil průběh představení.

.

Galerie

Kliknutím na datum nebo čas zobrazíte podrobnosti představení
Neděle, 21. 8. - 21:00
Divadelní sál Střelnice
Název: DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ PODZIM 2022-SKUPINA B
Cena: od 0,00 Kč
Místo: Divadelní sál Střelnice
Masarykovo náměstí 107
377 01 Jindřichův Hradec
Zobrazit na mapě