DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ PODZIM 2024 - SKUPINA A

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ  PODZIM 2024 - SKUPINA  A

Prodej v pokladně KD Střelnice.

Stávající předplatitelé od 24. 6. 2024 do 28. 7. 2024.

Noví předplatitelé od 30. 7. 2024 do 25. 8. 2024.

Cena předplatného: Skupina A – 1.800 Kč / 1.600 Kč / 1.400 Kč – čtyři představení.

ZÁZRAČNÉ CVIČENÍ / Daniel Glattauer / Divadelní společnost Karla Soukupa

Vztahy mezi mužem a ženou jsou jako jízda na horské dráze. Jednou jsi nahoře, jednou dole. Jak si s těmito nástrahami manželského životadokáží poradit Valentin a Joana, to se dovíte v brilantní humorné komedii. V režii Michaela Taranta hrají Sabina Králová, Stanislava Jachnická, Josef Vrána, Rostislav Trtík a Stanislav Lehký.

TŘI GRÁCIE Z UMAKARTU / M. Doleželová, J. Ryšánek Schmiedtová / Studio Dva divadlo

Tři ženy v jedné panelákové kuchyni. Čerstvá důchodkyně kadeřnice Marta a její dcera Eva, co má pár kilo navíc. A konečně teta Helena, co přijela ze Švýcar a přivezla s sebou víc než čokoládu z alpského mléka. V režii Ondřeje Sokola hrají Zlata Adamovská, Ilona Svobodová a Anežka Rusevová.

ROMEO A JULIE – Veronský případ W. Shakespeare / Divadlo Verze – Studio mladých umělců.

Variace na nejznámější příběh o lásce až za hrob. Rekonstrukce případu dvojnásobné sebevraždy dvou mladých lidí.

Divadelní hru nastudovala skupina mladých talentovaných umělců, jedinečných bytostí, které učarovala prkna, co znamenají svět. Jablka, která nepadla daleko od stromů. V režii Andrey A. Marečkové hrají Sofie Anna Švehlíková, Prokop Zach, Magdalena Hobrlandová, Charlotte Steigerwaldová, Kateřina Novotná, Vendula Mrkvicová, Maximilian Dolanský, František Čechák, František Ferdinand Hlavica a další.

INTIMNÍ PŘÍBĚHY Z RÁJE / Jaime Salom / Činoherní studio Bouře

Intimní příběhy z ráje jsou úsměvnou komedií, vtipnou a zajímavou vizí Edenu, ve které se jemným humorem odhalují detaily soužití mezi muži a ženami. Ukazuje Ráj, v němž mohla být na pár chvil akceptována perspektiva existence svobodné ženy s vlastními názory, jako rovnocenné partnerky muže. Pointa zůstává viset ve věčné otázce co bylo, je a bude? V režii Jany Janěkové hrají Robert Jašków, Jitka Ježková, Kateřina Pechová a Michal Slaný / Peter Pecha.

Předplatným si zajišťujete své stálé místo v hledišti divadelního sálu Kulturního domu Střelnice v Jindřichově Hradci na danou sezónu. Předplatným vám poskytujeme slevu dle druhu představení a druhu předplatitelské skupiny. Předplatní lístek je přenosný (můžete ho darovat nebo zapůjčit). Datum každého představení s označením předplatitelské skupiny oznamujeme měsíčně plakátem „Kultura“, který Vám společně s programem kina Střelnice měsíčně zasíláme e-mailem na Vaši emailovou adresu (nebude-li na přihlášce uvedena přesně, neručíme za dodání dokumentů). Případnou změnu emailové adresy ohlaste v kanceláři Kulturního domu Střelnice(tel. 384 351 368, palkovicova@jh.cz).

Divadelní představení nejsou vhodná pro mládež do 12 let. Začátky představení v 19.00 hodin. Při pozdním příchodu na začátku představení, ale i po přestávce, ztrácí návštěvník nárok na své místo a bude usazen tak, aby co nejméně rušil průběh představení.

Změna programu vyhrazena.

Galerie

Kliknutím na datum nebo čas zobrazíte podrobnosti představení
Neděle, 25. 8. - 20:30
Divadelní sál Střelnice
Název: DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ PODZIM 2024 - SKUPINA A
Cena: od 800,00 Kč
Místo: Divadelní sál Střelnice
Masarykovo náměstí 107
377 01 Jindřichův Hradec
Zobrazit na mapě