DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ PODZIM 2022-SKUPINA A

Prodej předplatenek začíná dne 12. 7. 2022 v pokladně KD Střelnice (tel. č. 384 497 474) a potrvá do 21. 8. 2022.

Cena předplatného: Skupina A – 920 Kč / 880 Kč / 840 Kč / 420 Kč – čtyři představení

Šest v tom - John Lom / Agentura Snů

Manželé Rogers a Daisy Braunovi se shodou okolností dostanou do tíživé životní situace. Za každou cenu potřebují peníze, stejně jako jejich rodinný přítel – kameraman Alan Barker. Jak se ale od pomyslného dna odrazit? Přijdou na spásný nápad. Založí si Seznamovací agenturu DAR. Originální komedie nabitá humorem přináší nejen mnoho vtipných scén, ale i nečekaný příběh lásky a překvapivý happy-end. V režii Johna Loma, hrají Jaroslav Sypal, Petr Vojnar, Eva Hráská, Jaroslava Stránská a Slávek Boura.

Lady Oskar - Claude Magnier, Mélanie Guillaume, Jean Franco / Divadlo Kalich

Kdo by neznal Oskara, kultovní filmovou komedii, jeden ze skvostů ve filmografii Louise de Funése! Současná komedie Lady Oskar dává velkou hereckou příležitost v hlavní roli ženě – komičce. Po podnikateli Bertrandovi tedy nyní přichází Clara Barnier, stejně rázná podnikatelka, matka, šéfová i manželka, jíž nic na světě nezlomí, kromě její vlastní rodiny! V režii Jany Paulové, hrají Jana Paulová, Ladislav Hampl, David Suchařípa, Jan Kříž, Denisa Pfauserová / Leontina Hromádková, Vendula Fialová a Barbora Vyskočilová / Marie Křížová.

Kaktusový květ - Abe Burrows / Divadelní agentura Háta

Zubař Dr. Julian Wiston je velkým ctitelem ženské krásy. Teď právě má poměr s lehce naivní Toni Simmonsovou, která ho velmi miluje. Chce si ho vzít, avšak nejde to – Julian je ženatý a má tři děti. Nyní je ale všechno jinak, Julian se chce opravdu s Toni oženit. Ta však trvá na tom, že se musí sejít s jeho zatím platnou manželkou. Jenže, kde vzít manželku, když zubař žádnou nemá? Julian tedy přemluví svou upjatou kolegyni aby jeho manželku předstírala. V režii Romana Štolpy, hrají Lukáš Vaculík, Olga "Háta" Želenská / Adéla Gondíková, Betka Stanková / Kristýna Kociánová, Filip Tomsa / Václav Jiráček / Petr Buchta, Ivana Andrlová / Pavla Vojáčková a další.

Lov na losa - Michal Walczak / Agentura Harlekýn

Eliška s Kamilem se právě nastěhovali do svého prvního bytu a plánují svatbu. Návštěvu Eliščiných rodičů, během které je chce Kamil požádat o ruku jejich dcery, však zkomplikuje nezvaný host, ze kterého se vyklube bývalý Eliščin milenec. Situační komedie s prvky hororu diváka v žádném případě nešetří. Servíruje mu nekonečnou nálož emocí od smíchu přes hrůzu až po vzrušení. V režii Jakuba Krofty, hrají Ladislav Hampl, Petra Horvátová, Marek Daniel, Jana Polášková a Saša Rašilov

Výhody předplatného

Předplatným si zajišťujete své stálé místo v hledišti divadelního sálu Kulturního domu Střelnice v Jindřichově Hradci na danou sezónu. Předplatným Vám poskytujeme slevu dle druhu představení a druhu předplatitelské skupiny. Předplatní lístek je přenosný (můžete ho darovat nebo zapůjčit). Datum každého představení s označením předplatitelské skupiny oznamujeme měsíčně plakátem „Kultura“ a na vaši adresu (nebude-li na přihlášce uvedena přesně, neručíme za jeho dodání) ho budeme zasílat včetně programu kina Střelnice. Případnou změnu adresy ohlaste v kanceláři Kulturního domu Střelnice (tel. 384 497 473, strelnice@jh.cz). Na stejnou adresu se obraťte i v případě, že by Vám materiály nebyly doručeny. Divadelní představení nejsou vhodná pro mládež do 12 let. Začátky představení v 19:00. Při pozdním příchodu na začátku představení, ale i po přestávce, ztrácí návštěvník nárok na své místo a bude usazen tak, aby co nejméně rušil průběh představení.

Galerie

Kliknutím na datum nebo čas zobrazíte podrobnosti představení
Neděle, 21. 8. - 20:30
Divadelní sál Střelnice
Název: DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ PODZIM 2022-SKUPINA A
Cena: od 420,00 Kč
Místo: Divadelní sál Střelnice
Masarykovo náměstí 107
377 01 Jindřichův Hradec
Zobrazit na mapě